Класичний масаж

 Масажуючи спину, ми в першу чергу благотворно впливаємо на хребет, а кожен сегмент хребетного стовпа відповідає за певні внутрішні органи, також важливий масаж району лопаток, щонайширшої і трапецієвидної м'язів. Спина — ділянка тіла, де клієнт може визначити професійний рівень масажиста, тому дуже важливо розпочинати масаж з великої концентрації. Наливаю олію на руку і повільно, рівномірно погладжую спину (деякі наливають олію на спину і потім розтирають, вважаю це мінусом). 
Докладніше: http://www.massajlizanets.net/uk/masazh/zagalnij-klasichnij-masazh/

Медовий масаж

Унікальна методика, при якій на тіло наносять свіжий натуральний мед. Дозволяється додати в мед кілька крапель ефірних масел.

 Косметологічний ефект видно неозброєним поглядом - шкіра стає свіжою, пружною. Під час нанесення мед живить шкіру численними мікроелеменнтами і корисними речовинами. Також широко відомо властивості меду по виведенню токсинів. Якщо через деякий час на руках масажиста можна побачити замість бурштинового меду біло - сіру масу. Це результат виведення токсинів з організму.

Вакуумний або баночний масаж

Вакуумний масаж проводиться за допомогою спеціальних апаратів, завдяки їхньому впливу налагоджується лимфоток, виводяться шлаки, усувається набряклість, руйнуються підшкірні жирові утворення. Перші апарати для вакуумного масажу були більшими й не дуже зручними у використанні, розроблювачі намагалися їх удосконалити. У цей час вони стали компактними, їх можна застосовувати й у домашніх умовах. Вакуумний масаж проводиться за допомогою різних апаратних насадок, тиск і рівень інтенсивності можна регулювати. Насадка акуратно всмоктує шкіру, масажист при цьому робить кругові рухи, м´яко надавлюючи на шкіру й перекочуючи її в необхідному напрямку


Масаж стопи

 На стопах знаходиться безліч рефлекторних зон і точок акупунктури, правильно пропрацювавши їх, ми відкриваємо енергетичні канали, можемо поліпшити стан інших внутрішніх органів і частин тіла. У світі широко відомі такі системи терапії і масажу, як китайська рефлексотерапія, корейська Су Джок, японська Шиацу. Принцип цих систем однаковий, є відмінності в розташуванні точок і техніці масажу. Розуміючи важливість ступень, нам залишається правильно, з концентрацією їх масажувати.
Докладніше: http://www.massajlizanets.net/uk/masazh/zagalnij-klasichnij-masazh/

Масаж Гуаша

Масаж Гуаша - це один з найдавніших китайських масажів. Він отримав свою назву в результаті об'єднання двох ієрогліфів. «Гуа» означає «скребти» або «рух в одну сторону». «Ша» перекладається як «погане». Таким чином, назва масажу відображає собою одночасно і техніку впливу, і її спрямованість.

 У сучасному Китаї такий масаж займає важливе місце в системі профілактики різного роду захворювань і підтримки здорового способу життя. Результат такого попереджувального хвороби підходу китайської медицини на обличчя: середня тривалість життя в Китаї становить більше 80 років при збереженні активності до глибокої старості.


Дитячий масаж

Масаж приносить різноманітну користь дитині. Він сприяє активному стимулюванню розвитку і повному розслабленню м'яких тканин. Також професійний масаж дозволяє швидко виявляти будь надмірно напружені ділянки тіла, а також місця гострого дискомфорту або повної ригідності (нерухомості). Хороший, якісний масаж є плідним засобом задоволення властивою дитині потреби у фізичному контакті. Це засіб, який може забезпечити маляті значну перевагу у подальшому розвитку. Масаж дозволить йому вчасно правильно розслабитися і потім більш вільно рухатися. Лікувальний масаж допомагає дитині впоратися з такими відхиленнями, як плоскостопість, кривошия і клишоногість. Він успішно використовується для зняття болю при кишкових кольках, м'язовому гіпертонусі (їм страждає чимало немовлят) і гіпотонус. Є дієві методики терапевтичного масажу для дітей, що мають захворювання центральної нервової системи, ассиметрию тулуба і кінцівок, вроджену м'язову кривошею, вроджені вивихи суглобів, дисплазію кульшових суглобів, вроджену клишоногість, пупкову грижу, деформацію форми ніг. Різні процедури можна проводити з дітьми різного віку. Однак будь-який вплив на м'язи і шкіру дитини призводить до гарних результатів вже через кілька сеансів лікувального масажу. Взагалі, існує всього три види дитячого масажу: лікувальний, лікувально-корекційний і профілактичний.

 

Докладніше: http://nakablychkah.com.ua/dim-simja/ditu/likyvalnuj-masag-dutuni.html#ixzz5kh39S74y